Seperatör Modelleri & Seperatör Kapı

Arkadaşıma gönder

Seperatör Modelleri & Seperatör Kapı

Seperatör Modelleri & Seperatör Kapı

Seperatör çeşitleri iç ve dış kullanım için uygun olup, alanları birbirinden ayırmak ve geçiş kontrol ürünlerinin yanlarında boşlukları kaptmak için , düşük maliyetle kolayca uygulanabilmektedir.

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Yeni

Seperatörler 304 paslanmaz çelikten , standart olarak 1×1 metre boyunda imal edilmektedir. Ayrıca isteğe göre istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. İsteğe göre yan çubuklar paslanmaz dikme, ortası pleksyglass ya da tamperli cam olarak, yan ve üst dikmeler paslanmaz çelik, ortası plexyglass olarak ya da tamperli cam olarak üretilebilmektedir.Seperatör kapılar, kilitli ve kilitsiz olarak, pleksili ve paslanmaz çeşitleri ile imal edilmektedir. Kurulum kolaylığı ile 1×1 metre boyunda üretilen seperatör kapıların , dış gövde paslanmaz , ortası renkli ya da şeffaf pileksy seçenekleri mevcuttur.

Genel Kullanım Alanları: Ofisler, iş merkezleri, binalar, üniversiteler, bakanlıklar gibi her türlü iç ve dış mekanda kullanılabilen seperatörler camlı olarak, köşeler için kıvrımlı olarak üretilebilir. Yemekhanelerde bölümleri ayırmak, koridor oluşturmak , iki alanı birbirinden ayırmak için kullanılırlar.

Related Products