T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

Arkadaşıma gönder

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

Bakanlıklar, kampüs girişleri,spor sahaları,üretim tesisleri, bankalar, üniversiteler, iş merkezleri gibi açık veya kapalı her türlü alan için uygundur.

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Yeni

 T 2500 K Kristal boy turnike standart olarak 2 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelikten üretilir. Opsiyon olarak 316 paslanmaz çelik kullanılabilir Turnike dış kasasında ve kollarda pleksi malzeme kullanılmaktadır. Turnike mekanizmasındaki bazı kritik parçalar , Makim’in üretim tesislerinde, özel hassas döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar problemsiz çalışması güvence altına alınır. Makim mühendisleri tarafından geliştirilen kontrol kartları sayesinde, T 2500 K Kristal turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.

Genel Kullanım: T 2500 K Kristal boy turnikesi single olarak üretilebilir. Geçiş aralığı 3 kollu olarak ( 120° aralıklarda) sağlanır. . Turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 2500 K Kristal turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

Güvenlik: Elektrik kesilmesi durumunda, T 2500 K Kristal turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Alternatif olarak, batarya kullanılması durumunda elektrik kesildiğinde turnike standart ayarlanan modunda çalışmaya devam edecektir.

Kontrol /Çalışma Voltajı : 24VDC  +-%20
Güç Tüketimi : 30W
Tripod Kilitleme : 24 V DC
Konumu Algılama : İki microswitch ile tripod pozisyonu algılama
Hareket Kontrolü : Bir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü gerçekleştikten  sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve  yumuşatılarak sağlanır.
Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantı kaidesi ile kolay ve basit montaj.
Çalışma Sıcaklığı : – 20° C – + 70° C
Geçiş İkazı : Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge
 Ölçüler : 1280x1300x2198 mm
Ağırlık : 370 kg
Opsiyonel Aksesuarlar : Uzaktan kumanda ünitesi, buton ünitesi, kart okuyucu,biyometrik okuyucu.

Related Products