Guard Spirit; X-Ray Cihazı, Kapı Metal Dedektörü, El Dedektörü ve Araç Arama sistemlerinde üretim yapabilen Dünya’nın en büyük tesislerinden biridir. Bu alanda tüm ürünleri tek marka ve tek adreste üreten firmadır. 2010 yılından bu yana distribütörlüğünü başarı ile sürdürdüğümüz Guard Spirit markasının tüm ürünleri uluslararası üretim ve kalite yetki belgelerine sahiptir.

Guard Spirit Güvenlik Teknolojileri olarak X ray cihazları servis ve bakım hizmetleri için Türkiye genelinde yaygın olan bayi ağımız ile hizmet vermekteyiz.X-Ray cihazları servis olanakları tek bir marka, model ile sınırlı olmayıp tüm modellerde servis, yedek parça ve bakım hizmeti verilmektedir.

x ray servisi

X-ray cihazlarında tüm dünyada olduğu gibi bizde de 3 ay aynı arıza garantisi verilmektedir.
X-ray cihazı servis bedelimiz standart olup telefonla personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Arızasını göremediğiniz veya tahmin edemediğiniz durumlarda destek birimimizde görüşmeniz de fayda olacaktır.

Güvenlik Fuarı

Güvenlik fuarı için hazırlıklarımız tamamlandı! Guard Spirit Marka X-ray cihazları, Kapı dedektörleri, El dedektörleri, Bariyer sistemleri ürünlerinin Türkiye’deki tek distribütörü olan Guard Spirit Güvenlik Teknolojileri bugüne kadarki gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı Güvenlik fuarı organizasyonlarına katılmış bulunmaktadır. Genelde yılda iki kez güvenlik fuarı organizasyonuna katılan firmamız sektöre ilgi duyanlara ürünlerini uzman personelleri eşliğinde sergilemiştir.

Güvenlik fuarına katılmak isteyen ziyaretçiler için firmamızdan ücretsiz olarak güvenlik fuarı davetiyesi talebinde bulunabilirsiniz. Davetiyeleri dileyenler Guard Spirit Güvenlik Teknolojileri İstanbul Okmeyadanındaki ofisinden alabileceği gibi kargo ile de talep edebilirsiniz.

Guard Spirit Markası ile güvenlik fuarında X-ray ürün grupları serileri, Metal Kapı dedektörü serileri, El dedetörleri ve bariyer sistemleri ile bulunacak olan firmamız Kamera Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Hırsız alarm sistemleri ürün grupları için Guard Spirit güvenlik teknolojileri markası ile olacaktır.

Güvenlik sektörüne ilgi duyan, Güvenlik sektöründeki son gelişmeleri yerinde görmek isteyen ve bugüne kadar firmamızdan hizmet almış olan tüm ziyaretçileri ikramlarımız eşliğinde standımıza beklemekteyiz.