TENFEI D 10 Mifare Kart, Şifre Okuyucu

Arkadaşıma gönder

TENFEI D 10 Mifare Kart, Şifre Okuyucu

TENFEI D 10 Mifare Kart, Şifre Okuyucu

*Yüksek Hızda Çalışma Performansı, *Kart+ Şifre *TCP/IP *USB *Röle *Kap:30.000 *Log:50.000 *Wiegand 26 Giriş-Çıkış

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

S D10MF

Yeni

D 10 Mifare Kart Okuyucu

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,
* TURNİKE VE KAPI AÇMA

30.000 kullanıcı kapasiteli D 10 Mifare Kart Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı + şifreli geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 50.000 log kapasitesi vardır. 50.000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan D 10 Mifare Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Cihaz aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile panele bağlanabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile D 10 Mifare Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Kart Kapasitesi : 30.000
Log Kapasitesi : 50.000
Kart : Mifare
İletişim Portalı : TCP / IP , USB ,Wiegand 26 Çıkış
Röle : Var
Zil : Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Şifre : Var
Dil : Türkçe
Çalışma Voltajı :12 V DC

Related Products