Magicard Enduro+

Arkadaşıma gönder

Magicard Enduro+

Magicard Enduro+

Magicard Enduro ilave sarf malzemesi olmadan normal baskı aşamasında kart yüzeyine basılan patentli Holokote filigran teknolojisine sahiptir. Arkada 100 Adet / Kart kapasite besleme haznesi ve önde elle besleme seçeneği ile kullanıcılara toplu ve tek kart basma seçeneğini birlikte sunar.

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Magicard Enduro+

Yeni

MAGICARD ENDURO+

*KULLANICI DOSTU
*HOLOKETE TEKNOLOJİSİ
*GÜVENLİ KART OLUŞTURMA
*UYGUN FİYAT
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kart yazıcılar, geçiş kontrol sistemleri ürünlerinde kullanılan kartların üzerine baskı yapmak için kullanılırlar. Mifare, proximity, HID kartların üzerinde; fotoğraf, kişi ismi, kart numarası, şirket, departman gibi bilgiler bulunabilir.

Magicard Enduro profesyoneller için üretilmiş kart yazıcı modelidir. Çift taraf modulü ile tek yüz baskıdan çift yüz baskıya yükseltilebilir. Cazip kompakt dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Basit buton ve menü seçimine sahip renkli LCD ekran USB ve ethernet arayüzü ile kolay bağlantı sağlamaktadır.

Magicard Enduro ilave sarf malzemesi olmadan normal baskı aşamasında kart yüzeyine basılan patentli Holokote filigran teknolojisine sahiptir. Hiçbir ek işlem kullanmayan bu işlemde fligranı kendi isteğinize göre kartın üzerine yerleştirerek ekstra bir ücret ödemeden gerçek bir güvenli kart üretmiş olursunuz.

Arkada 100 adet kart besleme haznesi ve önde elle besleme seçeneği ile kullanıcılara toplu ve kart basma seçeneğini birlikte sunar. Magicard Enduro Kart Yazıcı; Magicard Enduro Renli Ribon ve Magicard Enduro Siyah Ribon ile birlikte kullanılabilmektedir.Renkli ribon ile 300 adetbaskı , siyah ribon ile 1.000 adet baskı yapılabilmektedir.

Yazdırma Modu : Monokrom Termal Transfer
Görsel Güvenlik : Holo Kote Filigran
Yazıcı Arayüzleri : USB rev1.1 (USB 2.0 uyumlu),Ethernet Yükseltme Seçeneği
Kart Kapasitesi : 100-Kart Besleyici , 30-Kart İstifleyici
Güç Kaynağı : Harici Güç Kaynağı 100-240V / 50-60Hz

Related Products