X-RAY & METAL DEDEKTÖRLER

      X-Ray cihazları genel olarak çanta,paket,zarf gibi meateryallerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne taşıdığının tespitinde kullanılan cihazlardır. Özellikle havalimanlarında, bazı alışveriş merkezlerinin ve ofis binalarının girişlerinde ve benzer...
  

X-RAY & METAL DEDEKTÖRLER

      X-Ray cihazları genel olarak çanta,paket,zarf gibi meateryallerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne taşıdığının tespitinde kullanılan cihazlardır. Özellikle havalimanlarında, bazı alışveriş merkezlerinin ve ofis binalarının girişlerinde ve benzeri diğer kritik tesislerde X-Ray Cihazlarının varlığı artık alışılmış görüntüler arasındadır.

Daha fazla

ZK-D3180S Zon Kapı Tipi metal dedektörde 18 tanımlama bölgesi vardır ve her tanımlama bölgesi 256 hassaslık seviyesine sahiptir.

ZK-D1065S Zon Kapı Tipi metal Dedektörde 6 tanımlama bölgesi vardır ve her tanımlama bölgesi 100 hassaslık seviyesine sahiptir.

Kolay taşınabilir olmaları nedeni ile daha çok mobil uygulamalarda tercih edilen el tipi metal dedektörleri, metal kapı dedektörleri ile aynı prensip ile çalışırlar. 

Tünel ölçüleri: 500 mm. * 300 mm., 12 mm. penetrasyon değeri, Klavye ve mouse ile uzaktan kontrol edebilme, 19″ LCD monitör.

Tünel ölçüleri: 530 mm. * 350 mm., 43 mm. penetrasyon değeri, Organik – İnorganik madde ayrımı, Klavye ve mouse ile uzaktan kontrol edebilme, 19″ LCD monitör.

Tünel ölçüleri: 650 mm. * 500 mm., 40 mm. penetrasyon değeri, Organik – İnorganik madde ayrımı, Klavye ve mouse ile uzaktan kontrol edebilme, 19″ LCD monitör
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler