T4 Standart Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

T4 Plus Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

 T4 Kırılan Kollu Plus Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan tavanı alçak olan kapalı otopark uygulamaları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

T6 Standart Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

T6 Plus Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

 T6 Kırılan Kollu Plus Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan tavanı alçak olan kapalı otopark uygulamaları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

Emniyet Fotoseli

Emniyet Fotoseli Ayağı

Bariyer Flaşör Işığı

Koruyucu Kauçuk

Bariyer Kolu için Led

Bariyer Kolu için Led(5 Mt Led)

T4 - T6 Bariyer Kumandası

Camuratech Uzaktan Kumanda

Camuratech Uzaktan Kumanda Alıcısı

Üçlü Buton Ünitesi

Loop Dedektör ve Loop Anten Kablosu

Kırmızı - Yeşil Trafik Işığı

Kırmızı - Yeşil Trafik Işığı için Direk

4 mt Bariyer Kolu

5.25 mt Bariyer Kolu

Bariyer Kolu İndiği Zaman Kolu Tutması için Çatal

Bariyer Kolu İndiği Zaman Kolu Tutması için Baston

Tavanı Dar Alanlarda Kullaılan Kırılan Kol

Bariyer Kontrol Kartı

Isıtıcı ve Fan Ünitesi
Gösterilen 1 - 26 ile 26 arasındaki öğeler