HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

      Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. Alarm haberalma merkezleri panelden kendilerine gelen mes...
  

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

      Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. Alarm haberalma merkezleri panelden kendilerine gelen mesajı tipine göre kullanıcıya, polise, itfaiyeye, ambulansa yönlendirir.

Daha fazla

Kol Saati Kişi-Çocuk Takip Cihazı Çift Taraflı Sesli Görüşme ÖzelliğiMesafeye, Zamana, Harekete ve Pil Durumuna Göre Alarm ÜretmeGPS/GLONASS Yüksek Hassasiyete Sahip Konumlandırma Sistemi

Araç Takip Cihazı Aracınızın nerede olduğunu internet üzerinden 7 gün 24 saat görebilir, rapor alabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı Aracınızın nerede olduğunu internet üzerinden 7 gün 24 saat görebilir, rapor alabilirsiniz. Fiyat 209,00 USD+KDV

Motosiklet Takip Cihazı Motorunuzun nerede olduğunu internet üzerinden 7 gün 24 saat görebilir, rapor alabilirsiniz.

Kişi Takip Cihazı Bullwark Kişi Takip ürünleri ile sevdiklerinizin güvenliklerini her an yanlarındaymış gibi gözlemleyebileceksiniz. Kişi takip ürünleriile kişinin anlık konumunu, yürüme hızını, vb. durumları...

Hayvan Takip Cihazı Hayvan dostlarınızın kaybolmasından endişe etmenize artık gerek kalmadı. Gözünüz gibi baktığınız evcil hayvanlarınızı takip etmek için yanlız bir akıllı telefon veya tablet yeterli.

Mıknatıslı Emtia Takip Cihazı Bullwark Kargo ve Emtia Takip cihazları sayesinde, önemli gönderilerinizi izlemek için başka hiçbir sisteme ihtiyacınız kalmayacak. Uluslararası gönderimler dahi rahatlıkla çalışabilen cihazlarımızla yanınızdayız.

Motor Blokaj Rölesi BLW-100AT Araç Takip Cihazı ile birlikte kullanılır. Aracın uzaktan durdurulması istendiğinde kullanılan devre kesici aksesuardır.

Sıcaklık-Nem Sensörü BLW-100AT Araç Takip Cihazı ile birlikte kullanılır. Sıcaklık ve nem ölçümünün önemli olduğu araçlarda iç ve dış sıcaklığın ölçüldüğü sensördür. Yüksek hassasiyetli ölçüm yapabilme kabiliyetine sahiptir

Sürücü Kimlik Tanıma Okuyucusu BLW-100AT Araç Takip Cihazı ile birlikte kullanılır. Sürücünün kim olduğunun önemli olduğu durumlarda her sürücüye verilen kimlik kartı yardımı ile araç sürücüsü tespiti yapılabilmektedir.

Araç Kapı Manyetiği BLW-100AT Araç Takip Cihazı ile birlikte kullanılır.Araç kapıları, kaput, bagaj kapağının veya damperin açılığp açılmadığının kontrol edilmesine yarayan aksesuardır.

Acil Durum Butonu BLW-100AT Araç Takip Cihazı ile birlikte kullanılır. Olası bir tehtid yada acil durumlarda kullanılmak için üretilmiş acil durum butonu.

LPG ve Doğalgaz Dedektörü 220v EGD200 Gaz Algılama Dedektörü, önceden ayarlanan alarm seviyesine gaz konsantrasyonu ulaştığı zaman, sesli ve görsel ikaz verir ve acil olarak gerekli önlemleri almanızı size hatırlatır.

Kablosuz Dedektör Hayvan algılamayan Kablosuz Dedektör

Kablosuz Cam Kırılma Dedektörü

Duvar Tipi Montaj Ayağı XD10TTAM Dedektör ile kullanılır

Tavan Tipi PIR Dedektör 360 Derece Tavan PIR Dedektör

Kablosuz Duman Dedektörü

Kablosuz Manyetik Kontak 1 Manyetik Kontak, 1 adet Harici Giriş ve 1 adet Tamper Girişi

Kablosuz Mini Manyetik Kontak

Kablosuz Manyetik Kontak 1 Manyetik Kontak, İki Ayrı Bölgeye Tanımlanabilen 2 adet Harici Giriş ve 1 adet Tamper Girişi

Kablosuz Su Baskını Dedektörü

Uzun Mesafe Kablosuz Dijital Dual PIR Dedektör 25m Hacimsel Algılama

Perde Tipi Kablosuz Dijital Dual PIR Dedektör 15m Perde Tipi Algılama

Mikrodalga Algılama, BlueWave PIR Dedektör

Kablosuz Harici Siren

Hayvan Algılamayan Kablosuz Dijital Dual PIR Dedektö

15m Hacimsel Algılama, BlueWave PIR Dedektör

Çift yönlü kablosuz keyfob
Gösterilen 1 - 30 ile 90 arasındaki öğeler