F 19 Parmak İzi Terminali (Proximity)

Arkadaşıma gönder

F 19 Parmak İzi Terminali (Proximity)

F 19 Parmak İzi Terminali (Proximity)

Parmak İzi, Kart, Şifre,TCP/IP, USB, Zil, Röle Parmak İzi Kap:
3.000, Log:30.000, Renkli Ekran

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

S F 19

Yeni

F 19 Parmak İzi Okuyucu

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK KASA
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA
*RAPORLAMA
*HABERLEŞME
*RENKLİ EKRAN

3.000 kullanıcı kapasiteli F 19 Parmak İzi Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Parmak İzi + kart + şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 30.000 log kapasitesi vardır. 3.000 kullanıcılı cihaz hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Renkli ekranı ile, yapılan işlemleri ekrandan takip edebilirsiniz. Kartı okuttuğunuzda kart id’si, eğer kaydedilmişse bilgiler okuyucu ekranında görünmektedir.

USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verirBu özellikler ile F 19 Parmak İzi Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Parmak İzi Kapasitesi : 3.000
Log Kapasitesi : 30.000
Kart : Proximity
İletişim Portalı : TCP / IP, USB
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Dil :  Türkçe
Ekran : Renkli Ekran
Röle : Var
Zil : Var

Related Products