Z 100 Mifare Parmak İzi, Kart, Şifre Terminali Fiyatları

Arkadaşıma gönder

Z 100 Mifare Parmak İzi, Kart, Şifre Terminali Fiyatları

Z 100 Mifare Parmak İzi, Kart, Şifre Terminali Fiyatları

TKC 100 Parmak İzi, Kart, Şifre, TCP/IP, USB, Zil, Röle Parmak İzi Kap:
3.000, Log:100.000, Renkli Ekran

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Z 100 MF

Yeni

Z 100 Mifare Parmak İzi Terminali

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK DİZAYN
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA
*KULLANICI DOSTU
*HABERLEŞME
*HIZLI EŞLETİRME

3000 parmak izi kapasiteli Z 100 parmak izi okuyucu, şık kasa tasarımı ile iç mekanlarda uygun olarak kullanılabilir. Parmak izi + kart + şifre opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir. Zil özelliği ile ayarlanan mola saatlerinde, bağlanan zile tetik vererek zili çaldırır.

3000 kullanıcı için 0.5 saniye altında okuma hızı olan Z 100 parmak izi okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir. 3 inç renkli ekranı olan Z 100 parmak izi okuyucu kartı okuttuğunuzda kart id’si, eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir. Bu özellikler ile Z 100 parmak izi okuyucu sadece küçük iş yerleri, evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Parmak İzi Kapasitesi : 3.000
Log Kapasitesi : 100.000
Kart : Proximity / Mifare
İletişim Portalı : TCP / IP ; RS 232 / 485 , USB
Röle : Var
Zil Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Dil : Türkçe
Ekran : Renkli Ekran
Ethernet :  Var

Related Products