UA 300 Parmak İzi Terminali (Proximity) Sipariş

Arkadaşıma gönder

UA 300 Parmak İzi Terminali (Proximity) Sipariş

UA 300 Parmak İzi Terminali (Proximity) Sipariş

Parmak İzi, Kart, Şifre,TCP/IP, USB, Röle Parmak İzi Kap:
3.000, Log:100.000, Renkli Ekran

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

S UA 300

Yeni

UA 300 Proximity Parmak İzi Okuyucu

3000 parmak izi kapasiteli UA 300 parmak izi okuyucu, şık kasa tasarımı ile iç mekanlarda uygun olarak kullanılabilir. Parmak izi + kart + şifre opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir. Zil özelliği ile ayarlanan mola saatlerinde, bağlanan zile tetik vererek zili çaldırır.

3000 kullanıcı için 0.5 saniyenin altında okuma hızı olan UA 300 parmak izi okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir. 3 inç renkli ekranı olan UA 300 parmak izi okuyucu kartı okuttuğunuzda kart id’si, eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir. Bu özellikler ile UA 300 parmak izi okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Parmak İzi Kapasitesi : 3.000
Log Kapasitesi : 100.000
Kart Kapasitesi 10.000
Kart : Proximity
İletişim Portalı : TCP / IP, USB
Röle : Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Dil : Türkçe
Ekran : Renkli Ekran
Ethernet : Var

 

Yüksek Çalışma Performansı
Standalone veya Network Ortamında Çalışabilme
Kart ile Geçiş
Parmak İzi ile Geçiş
TCP / IP ile Kolay Network Bağlantısı
Turnike ve Kapı Açma
Yüksek Kayıt Kapasitesi

Related Products